Spływy kajakowe Roztocze, kto ??

Spływy kajakowe Roztocze, kto ??

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

mnichest

Posty: 16

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie albowiem widoki na tej rzece rzeczywiście zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Kizami90

Posty: 19

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda dostaną one kamizelki lecz jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

korasek

Posty: 22

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, iż weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeśli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeśli chodzi o jej bezpieczeństwo.

alibog

Posty: 24

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach bowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest rzeczywiście niesłychanie niewielkie.

giena1977a

Posty: 17

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Milenoss

Posty: 13

 
Nawet jeśli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz dużo interesujących osób. Bez problemu więc odszukasz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

hubercikk6

Posty: 13

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz niewątpliwie kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

labuh

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

namok

Posty: 11

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

alima56

Posty: 10