gadżety reklamowe producent, gdzie polecicie ?

gadżety reklamowe producent, gdzie polecicie ?

Opłaca się kupować gadżety reklamowe od producenta? Czy jeśli będę chciał zamówić nawet małe ilości to producent będzie chciał ze mną współpracować? Prosiłbym o opinię osoby, które mają w tym jakiekolwiek doświadczenie.

ktoś345

Posty: 1

 
Duży wybór torebek reklamowych papierowych jak i bawełnianych można odszukać w firmie https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/torby-reklamowe.html, która oferuje wszystko w niskich cenach. Mają inne modele toreb od małych po niezmiernie duże, dlatego bez problemów każdy będzie mógł coś dla siebie odszukać. Wystarczy przejrzeć oferty.

Nikuś23

Posty: 3

 
Według mnie, jeśli chodzi o reklamę to najlepsze są długopisy reklamowe plastikowe. Cena bardzo niska, a ludzie nigdy nie mają długopisów zbyt wiele u siebie.

Black_Riot 

Posty: 3

 
Trzeba przyznać, że dzisiaj o wiele łatwiej można zamówić coś, co posłuży nam, jako reklama. Nie ma znaczenia czy to torba reklamowa czy smycze. Producenci starają się nas zachęcić do tego abyśmy kupowali właśnie u nich gadżety reklamowe.

miga

Posty: 8

 
Według mnie warto kupować jak największą ilość gadżetów z własnym nadrukiem, bo to tani sposób na reklamę. Ludzie lubią dostać długopisy czy smycz. Można oczywiście zamówić również coś droższego jak bluza czy leżak. To wszystko jest dostępne w firmie, która się tym zajmuje.

Jasio234

Posty: 6

 
Można powiedzieć, że długopisów reklamowych nigdy nie jest za wiele. Mieliśmy już różne gadżety, niemniej jednak te ze względu na niską cenę są u nas najniezwyklej popularne. Można wybrać plastikowe bardzo oryginalne modele długopisów w niskiej cenie.

Aniusiaaa1

Posty: 2