Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

W jaki sposób pielęgnujecie cerę tłustą? Niestety przez noszenie maseczki pogłębiły się moje problemy dermatologiczne i szukam nowości, czegokolwiek. Do dermatologa w tym momencie się nie dopcham u siebie w mieście. Podobno popularny problem. Jak możecie pomóc to zapraszam do dyskusji.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Nawilżanie tak, ale czasami też warto pójść w odwrotnym kierunku i dać skórze odpocząć od wszystkich kosmetyków. Później powrót, na zasadzie przeplatania. Wtedy wszystkie składniki aktywne lepiej działają.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

090913123

Posty: 2

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

Marioleczka

Posty: 5

 
Bardzo wydajny olejek hydrofilowy https://e-naturalne.pl/pl/p/Olejek-hydrofilowy/1266 z przeznaczeniem do usuwania makijażu wodoodpornego. Wzięłam też ze względu na zapach migdałów, który się wyraźnie utrzymuje po aplikacji. Uwielbiam takie klimaty i stosuję też z tego sklepu masła o podobnym składzie na resztę ciała. Można stworzyć sobie takie domowe SPA i według mnie to bardzo sympatyczna opcja dla każdej kobiety.

Lupusx

Posty: 2

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

werbenk

Posty: 9

 
Mam od nich tonik, dwa olejki do twarzy, teraz balsam dokupiłam i masło kawowe. Jeszcze z takim się wcześniej nie spotkałam. Uwielbiam ten zapach.

DDrZibior

Posty: 16

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

Jasio234

Posty: 2

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

Dzidzia

Posty: 3

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Kitas

Posty: 2