bhp katowice, proszę o pomoc

bhp katowice, proszę o pomoc

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, dlatego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, które są chociażby na północy

Hunka

Posty: 3

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i pożądane byłoby się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

dertusew

Posty: 20

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niezwykle mnóstwo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

12erBis

Posty: 11

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

ZaNK3R

Posty: 9

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

goodBAY55

Posty: 22

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wówczas nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, zatem radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wówczas wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

bosss23

Posty: 4

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezmiernie nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, natomiast muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

saradonin

Posty: 2

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, wobec tego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Serduszko4

Posty: 18

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo wiele do powiedzenia. Według mnie super.

artoor

Posty: 4