Elektroniczne delegacje gdzie znajdę?

Elektroniczne delegacje gdzie znajdę?

Dzień dobry państwu.

Czy wykonujecie może rozliczanie delegacji przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie?

dabuchus56

Posty: 13

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o dostanym zwolnieniu lekarskim.

Nimert56

Posty: 19

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezwykle pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Agulinek

Posty: 21

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

AAjaka!!

Posty: 15

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Black_Riot

Posty: 14

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Klarka34

Posty: 13

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest ponieważ różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niesłychanie znaczące dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Fajae

Posty: 20

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

WalSystem

Posty: 25

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś przypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Morchepl

Posty: 23