salon kosmetyczny w Krakowie, poszukuję!

salon kosmetyczny w Krakowie, poszukuję!

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na dobrej jakości zabiegach kosmetycznych. Konieczna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to niezwykle dziękuję za nakaz i pomoc.

Jacuś

Posty: 6

 
Jest wiele dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, zatem polecam.

Cybooor

Posty: 10

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

czes212

Posty: 18

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, że zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

lary0071

Posty: 13

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, jaka faktycznie była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

Rimano

Posty: 24

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, albowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

as-dester

Posty: 10