jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Szukam ludzi, którzy współpracowali z marką ana-bud.pl i mogą trochę więcej powiedzieć o jakości realizowanych inwestycji budowlanych. Bardzo proszę o kontakt, albo w komentarzu, albo prywatnie, jeżeli jest taka możliwość. Dziękuję i pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 2

 
Na pewno drogo, nie znaczy dobrze. Wypada potwierdzić jakość wykonawcy na rynku budowlanym niezależnie i to przy większych inwestycjach infrastrukturalnych. Zależy też od specjalizacji. Do niektórych projektów bardzo trudno znaleźć przy zaniżonych stawkach. Nikt już nie robi za frajera.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
To firma budowlana powinna Ci doradzić dobre podejście technologiczne, a nie ty jej, więc tutaj jakieś nieporozumienie. Idź tylko do takich korporacji budowlanych, gdzie jest nastawienie indywidualne, a nie walenie schematem. Rozpoznasz błyskawicznie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Odpowiedzieli mi na dość skomplikowane pytanie dotyczące stabilizacji gruntu, bezpłatnie w AnaBud i postanowiłem zatrudnić. Dobra decyzja. Warto w taki sposób ogólnie sprawdzać jakość i zainteresowanie inwestycjami. Według mnie specjaliści, wszystkie zadania ogarniają terminowo, a przede wszystkim dysponują realnym portfolio dotychczasowych realizacji, https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane/stabilizacja-gruntu/.

aLIMER56

Posty: 16

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

gurbum

Posty: 14

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

Agmars

Posty: 10

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

Thaniell

Posty: 8

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

Bezi22

Posty: 19