skup złota warszawa, gdzie znajdę ?

skup złota warszawa, gdzie znajdę ?

Chce zastawić trochę sprzętu elektronicznego i szukam lombardu w Warszawie, który ma bardzo dobre stawki. Nie chcę tego sprzedawać tylko zastawić. Jeśli znacie kogoś, kto jest godny zaufania to dajcie mi namiary na taki lombard.

roudee

Posty: 1

 
Ostatnio jak przechodziłem to widziałem gdzieś lombard na Bemowie, ale nie wiem dokładnie gdzie to było. Jutro idę tą samą trasą to może znowu na nich trafię.

karmelaniolek

Posty: 22

 
Można odszukać w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wówczas nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

Ycomojo

Posty: 2

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał doskonalsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała własne pierścionki, bowiem wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz rzeczywiście niezwykle drogie.

333_000

Posty: 2

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło bardzo dobrze i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Clono

Posty: 2

 
Zawsze jak wymaga pieniędzy to na prędko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą bardzo dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, zatem jest to dla mnie opłacalne. Jeżeli ktoś wymaga na prędko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają niezwykle idealne stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała niezwykle dobrą cenę.

johncena67

Posty: 10

 
Akurat lombardów w Warszawie to jest bardzo wiele. Z tego, co wiem to bardzo dobrze żyją, bowiem jednak chętnych do zastawiania jest ogromna ilość. To, dlatego nie trzeba długo szukać żeby na kogoś udało się trafić.

Yhajuse

Posty: 2